Strana Jiřího Paroubka LEV 21 v letošních volbách propadla. Získala jen 0,07 procenta hlasů. Šéf strany ale odmítá jakoukoliv odpovědnost.

"Nesouhlasil jsem s takto vedenou volební kampaní, doporučoval jsem ji vůbec nevést. Nenesu za to ani půl procenta odpovědnosti," řekl serveru IHNED.cz Jiří Paroubek, který kandidaturu sám vzdal.

Následné volby už ale Paroubek nevynechá. "Příště hodlám osobně kandidovat v evropských volbách. Ta kampaň bude vypadat úplně jinak než nyní," tvrdí s tím, že prozrazením podoby kampaně nehodlá radit konkurenci.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.