Andrej Babiš promlouvá k brněnskému lidu a ten mu souhlasně přikyvuje. Čím více mluví o vymýcení korupce, tím souhlasněji publikum přikyvuje. Zazní kritika na množství luxusních věcí u vládních představitelů a lidé tleskají. Hnutí ANO v čele s Babišem chce zrušit regulační poplatek a lid skanduje.

"Jste fakt borec a za všechno vám děkuji," zní mezi prvními reakcemi od publika. Z davu křičí, ať jde do vlády a padnou věty typu "kdybyste doufejme byl ministr financí" a "máte respekt a důvěru". Babiš se jenom potutelně usmívá. Jeho povolební kampaň v Jihomoravském kraji začala.

 

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.