Státní žalobce ho kvůli členství v dozorčí radě pražského dopravního podniku (DP) žene po soudech, ČSSD ho přitom oklikou do kontrolního orgánu největší městské firmy v zemi vrací. Vlivný pražský sociální demokrat Karel Březina byl minulý týden zvolen na uvolněné místo v dozorčí radě DP.

Upozornily na to týdeník Euro a server Česká pozice.

Březina byl v dozorčí radě už od roku 2007, tedy v době, kdy Prahu řídil Pavel Bém (ODS), v první pražské koaliční vládě ODS a ČSSD byl radním pro dopravu.

Více na: http://zpravy.e15.cz/byznys/doprava-a-logistika/brezina-je-zpet-v-dozorci-rade-prazskeho-dopravniho-podniku-1037318#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylink

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.