Šéf Stání tiskárny cenin Richard Bulíček bude muset vážit cestu ke svému nadřízenému, ministru financí Janu Fischerovi. Ten si manažera státního podniku pozval, aby mu Bulíček podrobně vysvětlil, proč přijal dvakrát po sobě k Vánocům jako dar obrazy v celkové hodnotě desítek tisíc korun.

Navíc od podnikatele z papírny Neograph Jana Janků, který je obviněn z manipulací veřejné zakázky pro pražský dopravní podnik, na níž spolupracoval i Bulíčkem řízený státní podnik.

"Pan ministr to vnímá jako problém a od pana ředitele Bulíčka bude chtít slyšet detaily," uvedl Fischerův mluvčí Ondřej Šrámek.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.