Situace kolem zastavené stavby D3 u Tábora má dvě řešení. Soud rozhodl, že buď se k motocentru, které by dálnice odřízla od jediné přístupové cesty, postaví sjezd, nebo majitelé objektu dostanou finanční kompenzaci.

Ministr Žák v říjnu tvrdil, že s majiteli prodejny a servisu motorek okamžitě zahájí "ostré" vyjednávání. "My máme v záloze ještě jedno řešení, které bude trochu překvapivé. To znamená, že pokud se rychle nedohodneme, tak jim nedáme nic a použijeme záložní variantu," řekl.

Server IHNED.cz nyní zjistil, že tím překvapivým řešením je stavba sjezdu za 60 milionů korun. Ministr Žák na přípravě této varianty pracuje už několik týdnů.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.