Možná už v lednu vystřídá Rusnokovu vládu nový kabinet. Polovina končících ministrů si proto zajistila práci. Většinou se vrací k původnímu zaměstnání.

Například ministr dopravy Zdeněk Žák bude radit s bezpečností a spolehlivostí infrastrukturních projektů. "Já se extrémně těším na to, až se vrátím ke své milované profesi. Využívají mě různé evropské subjekty ke konzultaci. Bude ze mě opět člověk, který je OSVČ a živí se bezpečností dopravních systémů," říká.

Šéf resortu zdravotnictví Martin Holcát se vrátí na pozici náměstka léčebné a preventivní péče ve Fakultní nemocnici v Motole.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.