Na české mediální scéně došlo k velmi neobvyklé výměně. Jejím výsledkem je, že olympijský hokej uvidí fanoušci na České televizi.

Zástupci České televize loni v říjnu tvrdili, že do žádné cenové války nepůjdou. Tehdy se "porcoval medvěd" olympijského vysílání ze Soči. Nova nabídla vyšší částku než veřejnoprávní televize, a tak to vypadalo, že to bude "poprvé v české historii, kdy se oficiálním televizním partnerem pro olympijské vysílání stává komerční televize", jak tehdy uvedla Nova.

Nakonec ale hokej bude vysílat stanice ČT4 Sport. Nova převedla tato vysílací práva na veřejnoprávní televizi v rámci výměny práv na úspěšné české filmy a seriály.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.