Údajně nezamčených kanceláří Fondu dalšího vzdělávání (FDV) využili zloději a během víkendu si z pražského sídla odnesli vybavení za 450 tisíc korun.

„Zmizela nějaká výpočetní technika a osobní věci zaměstnanců,“ potvrdil krádež právník FDV Miroslav Hoša. Podle něj nehrozí únik osobních dat klientů, protože ty jsou zabezpečené a zálohované.

"Ukradené notebooky jsou klasicky zabezpečené jménem a přístupovým heslem. Navíc veškerá data jsou na serveru, který zůstal zabezpečený u nás," doplnila pověřená ředitelka FDV Veronika Pelíšková. Únik dat ale nemůže stoprocentně vyloučit.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.