Volební výsledek Strany práv občanů - Zemanovci (SPOZ) mnohé krajské organizace označují za úplný propadák. Vedle Moravskoslezského kraje teď i další čtyři krajské organizace vyzývají vedení strany k opuštění svých funkcí.

Na severu Moravy svou nespokojenost dali najevo už v listopadu. Postupně se k nim přidaly i Jihomoravský, Karlovarský a Jihočeský kraj. Zemanovci z Libereckého kraje dokonce počítají s tím, že vedení na mimořádném volebním sjezdu strany, který by se měl konat na jaře, odstoupí.

„Byly to naše vlastní chyby, že jsme začali mluvit jen o tom, že jsme zastavili Kalouska a jdeme jenom za Milošem Zemanem. Nepostavili jsme konkrétní témata, která ve svých stanovách máme,“ vysvětluje předseda Karlovarské SPOZ Josef Kvasnička.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.