Do letošního vyhlašování vítěze ankety Absurdita roku na Václavském náměstí se organizátoři rozhodli zapojit i „úředního šimla“. Získat povolení pro využití koně bylo ale podobně absurdní jako některé nominované zákony.

Nápad, že by se na vyhlašování mohl objevit i kůň, vznikl 6. listopadu, tedy zhruba dva týdny před konáním akce. Následoval telefonát pracovnici odboru dopravy městské části Prahy 1, která má na starosti také zábor na Václavském náměstí.

Úřednice si vyžádala „Doplnění k žádosti o zábor na akci Absurdita roku 2013 s využitím koně“. Tato žádost jí byla předána i s odůvodněním, proč pořadatelé chtějí na akci koně.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.