V lednu 2010 donesl Vladimír Sitta balík dokumentů na protikorupční policii. Tvrdil, že to jsou důkazy o tom, že společník z jeho rodinné papírny Neograph přes firmu tuneluje pražský dopravní podnik a je napojen na podnikatele Iva Rittiga vyšetřovaného kvůli manipulaci stamilionových státních zakázek.

Šlo o dnes již téměř legendárních 17 haléřů z každé pražské papírové jízdenky, které měly končit právě na Rittigových účtech. 

Jenže policie téměř dva roky nic nevyšetřila a vše se otočilo proti Sittovi, který dodnes tvrdí, že chtěl firmu založenou jeho otcem a dědou očistit.

Zatím jste si přečetli méně než 5 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.