Senioři, ale nejenom oni, se mohou od pondělí 16. prosince on-line vzdělávat v tom, jak si pomocí internetu usnadnit nebo zpestřit každodenní život. Na webových stránkách neziskové organizace Elpida mají možnost v příštím týdnu sledovat vzdělávací on-line seriál s názvem Google pro všechny generace.

Videa přístupná na internetu mají něco okolo dvou minut a jsou na ně napojené jednotlivé výukové lekce. "Všechna videa jsou inspirovaná konkrétním životním příběhem, který jsme zfilmovali," uvedla zástupkyně české pobočky Googlu Judita Hrubešová. Právě Google s neziskovou organizací Elpida na projektu spolupracuje.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.