Nyní už bývalá insolvenční správkyně Penzionu Olšany (dříve Farmy Bolka Polívky) nesouhlasí s rozhodnutím olomouckého vrchního soudu, který ji z pozice insolvenční správkyně odvolal, a chce podat dovolání.

Důvodem jejího odvolání mělo být to, že neoznámila neplatné povolení předchozího správce a partnera společnosti Michala Edla.

Všechny kroky, které Edl udělal, jsou podle soudu nyní neplatné. Hýsková ale tvrdí, že je vše v pořádku, a to, že Edlovi zaniklo povolení, je lež. "Mám za to, že řízení probíhalo v pořádku a nic nebrání tomu, aby dál pokračovalo," uvedla.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.