Miloš Zeman nechce mít projev na Nový rok, jeho předchůdce ale takovou příležitost neodmítl. Stejně jako v předešlých letech promluví k televizním divákům Václav Klaus. Jako první o tom informoval server Mediář.cz.

Zeman se totiž rozhodl zrušit tradici novoročních prezidentských projevů a promluví nakonec už 26. prosince.

Prima proto řešila, jak vyplní volný prostor ve vysílání, který 1. ledna od 13 hodin dosud patřil novoročnímu projevu prezidenta. "Budeme vysílat sváteční Novoroční partii s Václavem Klausem o roce jedna v jeho nepolitickém životě. Miloš Zeman novoroční projev zrušil a my toho času využijeme k jinému exkluzivnímu natáčení," sdělil serveru IHNED.cz mluvčí Primy Jiří Haramul.

Partie bude mít délku novoročního projevu, tedy 15 minut. Ve studiu s Klausem usedne moderátor Jan Punčochář. "Pořad budeme předtáčet 31. prosince," dodal mluvčí Primy.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.