Zbraně a výbušniny, které se našly na palestinské ambasádě po středečním výbuchu trezoru, se nelíbí městské části Praha-Suchdol, na jejímž území budoucí ambasáda sídlí. 

Suchdol proto požaduje po ministerstvu zahraničí, aby palestinskou ambasádu přemístilo jinam. Po výbuchu zemřel palestinský velvyslanec Džamál Muhammad Džamál.

"Rada městské části Praha-Suchdol zastupující zájmy občanů městské části Praha-Suchdol se cítí jednáním diplomatů státu Palestina, kteří na ambasádě přechovávají zbraně a výbušniny, a porušují tak české a mezinárodní právo, podvedena," řekl starosta Suchdola Petr Hejl. Ten byl zvolen jako nestraník za Sdružení občanů Suchdola, kandidoval i do sněmovny za zelené.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.