V TOP 50 nejsledovanějších pořadech loňského roku se Televizní noviny objevily hned 40krát. I přesto ale zpravodajské relaci Novy sledovanost rok od roku klesá.

Zatímco v roce 2010 se na Televizní noviny dívalo každý den v průměru 2,33 milionu lidí, což představovalo téměř 70 procent diváků právě sedících u obrazovek, loni to bylo už jen 1,67 milionu lidí (47 procent diváků).

Vypadá to, že konkurenčním televizím se konečně daří rozbíjet zakořeněnou tradici, že v 19:30 všichni přepnou na Novu. Česká televize prodloužila Události a Prima v tu dobu vysílá poměrně úspěšné Krimi zprávy.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.