Operační program Podnikání a inovace, který spravuje ministerstvo průmyslu, se potýká s problémy a potíže má i Regionální operační program Střední Čechy. Dohromady jde v obou programech o 100 miliard korun. Dokud se ale komplikace nevyřeší, nebude Evropská komise proplácet žádné projekty. 

S informací přišel deník Mladá fronta Dnes. Potíže mu potvrdila i Evropská komise a ministerstvo pro místní rozvoj.

"Komise zjistila několik problémů, které je třeba vyřešit, než bude možné proplácet další projekty," řekla listu mluvčí komise Annemarie Hubertová.

Úřady podle MfD problém dosud tajily. U ministerstva selhala kontrola, ve Středočeském kraji stojí za potížemi kauza Davida Ratha.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.