Ve střeleckém klubu u amerického městečka Centreville bylo to odpoledne rušno. Koncem února 2008 sem zavítala delegace vedená tehdejším premiérem Mirkem Topolánkem, aby si na setkání s místními byznysmeny prohlédla nové české kulovnice.

Pozvánka na akci přišla vhod i dvěma americkým manažerům automobilky Tatra, kteří potřebovali s náměstkem ministerstva obrany Martinem Bartákem probrat problémy kolem dodávek vozidel pro armádu.

„Pan Barták nám v salonku řekl, že za několik milionů by mohly být naše problémy vyřešeny,“ vypověděl o setkání bývalý velvyslanec v Česku a toho času šéf dozorčí rady Tatry William Cabaniss.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.