"Selfie", tedy autoportrét focený mobilním telefonem, má novou variantu. Novým trendem v kruzích zemědělců aktivních na sociálních sítích jsou jejich farmářské varianty - "felfies".

Pozornost k nim přitáhl irský časopis Official Irish Farmers Journal, který v loňském prosinci na síti Facebook uspořádal soutěž Selfie on the farm (Selfie na farmě).

Jasným vítězem se stal P. J. Ryan z Newportu. Ten se zvěčnil s fajfkou v ústech a svými kravami. Do soutěže ho přihlásila dcera Aisling - Ryan se vyfotil v den, kdy mladší dceři pomáhal se školním vědeckým projektem.

Felfies se ale nefotí jen v Irsku - farmářské autoportréty pomocí sociálních médií zveřejňují zemědělci z Kanady, Finska nebo Nového Zélandu.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.