Volební propadák ukázal, že Občanská demokratická strana je s podporou voličů na historickém minimu. Během jednoho roku se z vládnoucí strany stala partaj na hranici zvolitelnosti do sněmovny. Víkendový kongres má být prvním krokem k návratu ODS na pozici největší pravicové strany v zemi, alespoň její členové si to přejí.

Po téměř 23 letech se ODS vrátila na místo svého vzniku, do Olomouce. V hotelu Sigma se 566 delegátů snaží přijít na to, jak uzavřít éru kmotrů, podezřelých zakázek, policejních vyšetřování a vnitřních hádek.

Strana představila nového předsedu Petra Fialu a zvolila čerstvé vedení. A snad ukáže i nový směr a image. Protože právě ta současná odrazuje tisíce dřívějších voličů.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.