Prestižní klání recepčních z celého světa už v minulosti vyhrála česká reprezentantka. Pavlínu Hejdovou do světové soutěže asociace prémiových hotelů AICR z národního kola řízené její českou pobočkou poslal před devíti lety její profil a reference práce. Tehdy v hotelu Four Seasons. Neoficiální mistryně světa mezi recepčními z roku 2005 dnes provozuje vlastní lázeňské a terapeutické služby v Praze.

Radka Lachová nyní strávila víkend v Hamburku na stejné soutěži. Na konci roku 2013 vyhrála národní kolo měření kvalit hotelových recepčních a třetí lednový víkend tohoto roku zkoušela porazit dalších dvanáct soupeřů a získat tím tak titul světové šampionky.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.