Ředitel TV Barrandov Vladimír Železný si v listopadu při nástupu do funkce stanovil cíl, že chce sledovanost televize nejprve stabilizovat na úrovni pěti procent. A to se mu téměř podařilo už po třech měsících.

Zatímco v říjnu sledovalo Barrandov 3,94 procenta diváků, v prosinci už si televize ukrojila z koláče 4,63 procenta. A k pěti procentům se blíží také v lednu.

Železný po nástupu do funkce například zrušil neúspěšný pořad Témata týdne, noční zprávy, drahý Barrandovský videostop nebo promluvy hlasatelů, při kterých prý diváci přepínali.

"Vy sice můžete dělat retro televizi v tom smyslu, že vysíláte starší pořady, způsob, jakým v televizi pracujete, ale musí být moderní," vysvětloval Železný konec hlasatelů v listopadovém rozhovoru pro HN.

Jeho televize prý už nebude archivní. Přitom program, který teď na Barrandově běží, zmiňované retro připomíná. Úterní, páteční, sobotní a nedělní hlavní vysílací čas zaplnily staré zahraniční filmy – americké westerny, německé romantické snímky či italské komedie.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.