Na konci února se v Praze sejde přibližně stovka lidí, kteří se potkají na první přednášce v rámci projektu akademie, za nímž stojí předseda hnutí Úsvit Tomio Okamura.

"Setkání bude mít čtyři části. V té první Tomio Okamura celou akci uvede. A pak vystoupí odborníci na dané oblasti. Budeme tam mít přednášku, jaká práva má návštěvník městského úřadu, jak se chovat vůči státní správě, a zařadíme i praktické ukázky," popsal serveru IHNED.cz tajemník Úsvitu Jan Zilvar.

Ačkoliv hnutí ještě akademii nikde příliš neinzeruje, přes Facebook či e-mail se přihlásilo už více než 600 zájemců. Především z Prahy a dále středních Čech, severní a jižní Moravy.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.