Poté, co v prosinci skončil editor Událostí, komentářů Jan Rozkošný, zůstali v pořadu už jen dva, kteří se střídali po dnech. Měli na starosti vždy Interview Daniely Drtinové a právě Události, komentáře.

V rámci reorganizace ale vedení ČT nařídilo, aby chodili oba do práce každý den. "Nově by měl jeden na starosti Interview a druhý Události, komentáře, což dosud zvládal jeden editor dohromady," říká Ondřej Kopa.

Kvůli rodině nepřistoupil na nový rozpis služeb a jako editor musí hned na konci ledna skončit. "Snažil jsem se nějak dohodnout, ale bohužel ta dohoda nebyla možná," dodal.

Z původního týmu editorů tak zbyl už jen Jan Ouředník. Ten zatím vyčkává, s čím vedení teď přijde.

ČT tak má nedostatek editorů. Podle informací IHNED.cz plánuje povolat na pomoc dokonce pracovníky Televizního studia v Ostravě.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.