Patnáctičlennou Radu ČT čeká na jaře částečná obměna. V březnu totiž končí mandát pěti radním, navíc se zaplní i jedno dosud neobsazené místo. Celkem tak v radě zasedne šest nových či staronových tváří.

Zatím se přihlásilo 36 zájemců. "V pátek se uzavíraly nominace. Zajímavostí je, že zatímco ve čtvrtek bylo deset zájemců, o den později už 36," řekl serveru IHNED.cz člen volebního výboru a předseda volební komise sněmovny Martin Kolovratník (ANO).

Pár jmen ještě může přibýt, jelikož někteří třeba poslali svou nominaci ještě v pátek poštou. A rozhodující je datum na poštovním razítku.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.