Na olympijské hry do Soči se chystá až dva tisíce Čechů. Cesta do Ruska ani na jednotlivá sportoviště není přitom nijak snadná a omezují ji přísná bezpečnostní opatření. Co byste měli znát, než se vydáte za sportem?

Pro Českou republiku bylo vyčleněno osm tisíc vstupenek a prodávají se pořád. Například na zahájení už jsou ale vstupenky vyčerpané, na závěrečný ceremoniál jsou volné pouze v kategorii A za 26 tisíc korun. 

Ministerstvo zahraničí už vydalo návod, který turistům mimo jiné doporučuje, aby vždy respektovali pokyny pořadatelů, věnovali pozornost osobním věcem a nefotografovali strategické a vojenské objekty, protože by se kvůli tomu mohli dostat do potíží. Kromě toho je ale potřeba znát další informace.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.