Na českých dálničních mostech jsou namontovány reklamní poutače, které nemají povolení. Licence vypršela billboardům koncem loňského roku, jenže majitel inzertních ploch – firma Czech Outdoor – nerespektoval lhůtu, kterou na odstranění dostal. 

Obří panely tak visí na mostních konstrukcích načerno dál a státní organizace Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD), která dálnice spravuje, se proto obrátila na soud.

„K Obvodnímu soudu pro Prahu 4 jsme 30. ledna 2014 podali žalobu na vyklizení stavebního objektu,“ potvrdila pro IHNED.cz mluvčí ŘSD Martina Vápeníková.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.