Ledovým plochám a běžkařským tratím na pražské Letné téměř jarní teploty příliš nepřejí. Přesto se organizátorům olympijského parku daří udržet atrakce v provozu, ale zejména přitáhnout návštěvníky.

Od minulého čtvrtka, kdy se park otevřel, do středy do něj zavítalo 133 tisíc lidí. Původní odhady pořadatelů mluvily o deseti tisících lidí každý den.

Čísla z Letné ale navyšují i základní a mateřské školy, které do parku vodí celé třídy. Samotní organizátoři pak každý všední den přivezou sedm autobusů s dětmi z celé České republiky. Ty si výlet vysloužily úspěchem v projektu Moje olympiáda.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.