Roky byl Václav Klaus mladší neotřesitelnou ikonou českého školství. Jeho autoritu živily úspěchy elitního gymnázia PORG i spojení s jedním z nejmocnějších mužů Česka, dlouholetým šéfem ČEZ Martinem Romanem, který školu financoval.

Teď syn bývalého prezidenta sepisuje učebnici matematiky a jediný pevný bod v jeho pracovním kalendáři je zatím matematický seminář na pražském státním Gymnáziu Jana Keplera v příštím školním roce.

Ač je sám zastáncem výběrového školství, ve kterém by se na vysokou školu mohli dostat jen ti nejtalentovanější, své učebnice matematiky chce psát tak, aby z nich počty pochopili i trojkaři.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.