Na TV Barrandov se chystají velké změny. Koncem února se změní vizuál i logo stanice, od 1. března dojde k řadě programových změn.

Největší důraz dává ředitel Barrandova Vladimír Železný na zpravodajskou relaci. Té se prodlouží stopáž na 40 minut a nově se bude jmenovat Naše zprávy.

Zcela se obmění i tým moderátorů. Většinou jde o nepříliš známé tváře, nikdo z nich navíc nemá s moderováním zpravodajství zkušenosti.

V uvádění se budou střídat celkem tři dvojice: Tereza Jemelíková (dříve VIP zprávy) a Petr Převrátil (dříve recepční, od ledna moderátor Barrandova), Žaneta Muchová (dříve pracovala v oblasti marketingu médií) a René Hnilička (moderátor v rádiích), Kristýna Fantová (dříve reportérka TV Nova) a Miroslav Vaňura (dříve moderátor pořadu 112 na TV Nova).

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.