Za dva týdny navštívilo olympijský park na Letné více než 292 tisíc lidí. Více než tři tisíce z nich byly organizované skupiny dětí ze základních či mateřských škol a většinu z nich tvořili výherci soutěže Moje olympiáda

Tímto projektem, který je součástí Česko sportuje, se Český olympijský výbor snaží změnit přístup dětí ke sportu. Další na něj budou navazovat. 

Olympijský výbor spustil projekt Česko sportuje na podzim. V jeho rámci jsou kromě soutěže pro školy i videa se sportovci, desatero fair play se Čtyřlístkem nebo poděkování bezejmenným hrdinům formou televizních spotů. Pod hlavičkou projektu funguje i park na Letné. 

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.