Moderátoři Martin Veselovský a Daniela Drtinová opustí Českou televizi. "K odchodu mě vede potřeba radikální pracovní změny," tvrdí Veselovský. 

"Podala jsem výpověď. Spolu se mnou i dramaturgyně pořadu Interview Lenka Vinšová," řekla serveru IHNED.cz Drtinová. Ta se netají tím, že si nerozumí se současným vedením.

Jde už o několikátou významnou personální změnu v České televizi za poslední měsíce.

V prosinci oznámil odchod editor Jan Rozkošný, který šest let vytvářel Události, komentáře. "Spolu s dalšími škrty ve zpravodajství ČT (...) mi nezbývá než přiznat, že s velkou pravděpodobností nedokážu zaručit kvalitu Událostí, komentářů v dlouhodobější perspektivě," zdůvodnil své rozhodnutí Rozkošný.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.