Olympijské hry v ruském Soči v neděli skončily a uzavřel se i park na pražské Letné. Za osmnáct dní ho navštívilo 400 tisíc dětí i dospělých, teď areál projde revitalizací.

Nejrušněji bylo v olympijském parku o víkendech, kdy návštěvnost přesahovala 60 tisíc lidí. I poslední den, kdy přijeli olympijští sportovci návštěvnost přesáhla 34 tisíc. Celkově počty překonaly odhady organizátorů.

Po celou dobu park nabízel možnost si vyzkoušet řadu zimních sportů včetně curlingu, bruslení nebo biatlonu. Nejzajímavější sportovní utkání se promítaly na velkoplošnou obrazovku a například zápas české hokejové reprezentace se Slovenskem nebo USA sledovalo jedenáct a půl tisíce fanoušků.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.