Zpravodajský server Aktuálně.cz společnosti Economia spustí v úterý novou modernější verzi svého webu, kterou podpoří marketingovou kampaní. Zároveň chystá sjednocení inzertních formátů a zjednodušení navigace.

Aktuálně.cz prochází výraznější změnou poprvé po sedmi letech. "Náš dosavadní redakční systém jsme sice průběžně vylepšovali, ale vzhledem k tomu, že vznikl v roce 2005, tak nepočítal s tím, že lidé budou číst ve velkém zprávy na mobilech a tabletech. Pro všechny tyto typy zařízení jsme museli vytvářet exporty," popsal důvody redesignu Pavel Tomášek, šéfredaktor Aktuálně.cz.

V rámci proměny serveru tak dojde k optimalizaci čitelnost na moderních čtecích zařízeních, což by mělo zvýšit přímou návštěvnost webu.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.