Vladimír Železný skončil v čele TV Barrandov a spolu s ním odchází také šéfka programu Markéta Zahradníková. Alespoň to ve čtvrtek ráno tvrdil server Digizone.cz

Čerpal z informace, kterou měl od zdroje obeznámeného se situací uvnitř televize.

Mluvčí Barrandova Petra Hrušová informaci nejprve nekomentovala. Poté poslala SMS, že "jakékoliv významné události sděluje TV Barrandov prostřednictvím tiskových zpráv".

Když se server IHNED.cz odpoledne zeptal, kdy tisková zpráva vyjde, mluvčí Hrušová odpověděla: "Vzhledem k tomu, že televize Barrandov nevydává tiskovou zprávu, k žádným událostem v televizi Barrandov v tuto chvíli nedochází."

Na přímý dotaz, zdali tedy Železný i nadále zůstává v čele televize, ale reagovala slovy, že "víc informací, než které poslala, nemá".

Podle informací IHNED.cz si však ředitel ve středu vyklízel kancelář.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.