Když Vladimír Železný nastupoval v listopadu do funkce ředitele TV Barrandov, v rozhovoru pro HN prohlásil: "Co ale mohu divákům slíbit, je to, že se na TV Barrandov budou čím dál víc objevovat pořady a formáty, které na jiných televizích neuvidí."

Čtyři měsíce nato změnila televize programové schéma. Od 1. března vysílá několik nových pořadů, které už vymyslel přímo Železný. 

Slib, že se z Barrandova stane unikátní stanice, která bude mít odlišný program od ostatních, ale Železný nedodržel.

Když si divák zapne na Barrandově nový pořad Babinec, má pocit, že sleduje Sama doma, které vysílá ČT. Když se dívá na barrandovské Naše zprávy, mohou mu připomínat Televizní noviny na Nově. A například pořad 112 má totožný název i stejného moderátora jako nedávno na Nově.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.