Televizi Barrandov, která má nyní novou ředitelku Marcelu Hrdou, se ekonomicky nedaří. Zatím každý rok končila v červených číslech. V roce 2008, kdy se teprve připravovala na start vysílání, vykázala ztrátu 104 milionů korun.

Nejhorší pro ni byl ale rok 2009. Jelikož 11. ledna spustila vysílání, výrazně investovala do vlastní tvorby i nákupu pořadů a filmů.

Inzerenti si však teprve na novou televizi zvykali, a příjmy z reklamy proto zdaleka nedokázaly pokrýt investice. Televize tehdy hospodařila se ztrátou 422 milionů.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.