ODS začíná sbírat podpisy pod Petici pro korunu. Založí na ní kampaň pro květnové volby do Evropského parlamentu.

"My, níže podepsaní občané, prostřednictvím této petice vyzýváme Vládu ČR, aby vyjednala trvalou výjimku z přístupové smlouvy, která by umožnila, aby se Česká republika nemusela vzdát koruny jako národní měny a nemusela ji nahradit eurem," píše se v úvodu dokumentu.

Lidé ji budou moci vyplnit buď na internetových stránkách www.peticeprokorunu.cz, nebo v regionálních kancelářích ODS ve všech 14 krajských městech. Dopad samotné petice bude ale téměř nulový, a to i v případě, že by se ODS podařilo nasbírat obrovské množství podpisů.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.