Po více než půlroce dokončili znalci posudek, který má sehrát klíčovou roli v procesu s „politickým podnikatelem“ Romanem Janouškem. Dokument vypracovaný brněnským Ústavem soudního inženýrství by měl v nejbližších dnech dorazit na pražský městský soud. „Posudek v této věci byl včera předán poště,“ potvrdil znalec Aleš Vémola.

Líčení s Janouškem, který autem před dvěma lety srazil jednapadesátiletou ženu, má pokračovat v posledním dubnovém týdnu. „Soud očekává, že posudek dorazí v přiměřeně lhůtě před termínem jednání, aby ho nastudoval,“ tvrdí mluvčí soudu Markéta Puci.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.