Hned s několika dobrými nebo přinejmenším zajímavými informacemi navštíví v úterý v Pentagonu ministr obrany Martin Stropnický (ANO) ministra obrany USA Chucka Hagela.

S koncem roku 2014 se sice uzavře jedna kapitola vojenské mise NATO v Afghánistánu, ale je zřejmé, že přítomnost aliančních vojáků bude dále potřeba. Podle návrhu českého ministerstva obrany, se kterým přijde do Pentagonu, by měl český kontingent zůstat v Afghánistánu o své současné síle (300 až 350 příslušníků) nejméně další dva roky. Z vyjádření českého ministra lze při tom vyvodit, že na tomto záměru panuje v koalici shoda.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.