Politické strany plánují na letošní 1. máj mnohem víc akcí než obvykle. Využívají možnosti zviditelnit se před nadcházejícími volbami do europarlamentu, které se konají už 23. a 24. května.

Nejaktivnější je levice, ČSSD se setká s voliči ve více než 50 městech, KSČM vyjede za lidmi na 140 míst.

ANO pořádá jen zábavné odpoledne na pražském náměstí Jiřího z Poděbrad. Zúčastní se ho i šéf hnutí Andrej Babiš. Lidé uvidí Jojo show a děti si mohou užít skákací hrad nebo cukrovou vatu. Hrát bude Děda Mládek Ilegal Band.

Rušno bude na pražském Petříně. Akci si tam naplánovaly dvě pravicové strany. ODS bude sbírat podpisy pod Petici pro korunu. TOP 09 bude za účasti exministra financí Miroslava Kalouska pokořovat rekord v počtu líbajících se párů.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.