Helena Lazosová o projektu Equilibrium poprvé četla v médiích. "Napadlo, že by bylo zajímavé se do něj zapojit. A zhruba před rokem se tak opravdu stalo," říká pro Hospodářské noviny.

Když nastoupila do ING, v rámci svého vzdělávacího plánu dostala příležitost zapojit se, a toho využila.

"Napadlo mě, že to je přesně to, co v danou chvíli, kdy se sžívám s novou prací a novou rolí, potřebuji. Cítila jsem, že mi to může hodně pomoci," říká.

Co konkrétně jste na sobě chtěla zlepšit?

Helena Lazosová: Nebyl to žádný konkrétní nedostatek. Spíš jsem cítila, že je možné na sobě dál pracovat, a tahle forma mentoringu mi připadala jako skvělý způsob. Kombinuje totiž jak koučovací metody, tak metody z poradenství. Navíc v průběhu programu se moje pozice ve firmě změnila a já se potřebovala rychle sžít s novou rolí ve vedení, se kterou jsem neměla dřívější zkušenost. Povýšení do vedení ING přišlo zhruba devět měsíců poté, co jsem se zapojila do Equilibria. S působením v představenstvu má Jonathan dlouholetou zkušenost, takže v tomto smyslu byl pro mě tím pravým mentorem a skutečně mi moc pomohl. Nebyla jsem například příliš dobrá v prezentaci svých myšlenek, neuměla jsem dostatečně prodat svůj nápad, prosadit se, a v tom ohledu mě sezení s Jonathanem velmi posunula

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.