Vladimír Železný definitivně skončil ve všech funkcích, které souvisejí s TV Barrandov. Není ani ředitelem rozvoje televize, kterým se měl stát poté, co ho odvolali z pozice šéfa stanice.

"Nakonec jsme se nedohodli. Pan Železný už není zaměstnancem v žádné mojí společnosti," řekl serveru IHNED.cz majitel firmy Empresa Media Jaromír Soukup, která TV Barrandov vlastní.

To následně potvrdil i Železný. "Já jsem se nestal ředitelem rozvoje, nebyl jsem jmenován. My jsme se nedohodli, protože podmínky, které navrhoval vlastník původně, tak nesplnil. A bohužel za těch okolností neměl... To byla prázdná funkce," řekl serveru IHNED.cz Železný.

Ačkoliv teď hovoří Železný o "prázdné funkci", ještě v březnu, kdy skončil jako šéf TV Barrandov, si ji ve svém pořadu Volejte Železnému vychvaloval. "Stal jsem se ředitelem rozvoje televize na vyšší úrovni. O jeden šár výš. Tedy ve společnosti, která TV Barrandov vlastní," chlubil se tehdy.

V titulcích pořadu Volejte Železnému se už dokonce objevoval popisek "ředitel strategického rozvoje Empresa Media".

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.