Ve středu večer se v Praze udílely ceny pro nejlepší společensky prospěšné podnikatelské projekty. Soutěž s názvem Social Impact Award vyhrály projekty: Rekola, sdílení kol pro dopravní cyklistiku ve městě, ekologická pohřební služba a podpora pro pozůstalé či energeticky soběstačné zimní ubytovny pro lidi bez domova.

„Ke Kořenům, znamená ke kořenům stromů. Přinášíme do českého prostředí principy ekologického pohřebnictví. Zakládáme les vzpomínek, první český přírodní hřbitov, kde se popel zesnulých bude ukládat ke kořenům stromů,“ vysvětluje princip projektu jedna z tvůrkyň Blanka Dobešová.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.