Televize Barrandov loni hospodařila se ztrátou 32,7 milionu korun. To je nejlepší výsledek v její historii. Ještě v roce 2012 vykázala ztrátu ve výši 333 milionů.

Hospodaření vylepšil Barrandov poté, co v květnu roku 2013 změnil majitele. Vlastníkem televize se stal mediální dům Empresa Media Jaromíra Soukupa.

"Samozřejmě, že nejsme se ztrátou u TV Barrandov spokojeni, ale máme stále na paměti, že šlo teprve o první rok, kdy jsme měli tuto stanici plně pod kontrolou," uvedla ředitelka TV Barrandov Marcela Hrdá.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.