Ministerstvo zdravotnictví hledá možnosti úprav zákona, které by zamezily podvodným praktikám léčitelů. Léčitelé, kteří svými metodami ohrozí zdraví pacientů, by podle ministerstva měli nést trestní odpovědnost. Informaci přinesl v pátek Český rozhlas Radiožurnál

Právníci na ministerstvu momentálně analyzují, jak by mohla konkrétní zákonná opatření vypadat. „Až budeme mít tuto analýzu, pokusíme se vydat pokyn, jak dál postupovat nebo navrhnout změnu zákona, ukáže-li se to jako potřebné,“ uvedla mluvčí Štěpánka Čechová. 

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.