Nejlepší fotbalista světa roku 2003, dříve hráč Sparty, Lazia Řím a Juventusu Turín a dnes pravá ruka prezidenta Juventusu Andrey Agnelliho, vypráví v exkluzivním rozhovoru pro Hospodářské noviny o svých dojmech ze šampionátu.

Kromě herních projevů týmů, trendů moderního fotbalu a čerstvé spolupráce s českým nároďákem mluví také o věcech kolem přestupů, o strádání italského fotbalu.

Kde a jak sledujete zápasy MS?

Střídám to. Když potřebuju mít klid a sledovat třeba nějakého pro náš klub potenciálně zajímavého hráče na přestup, mám rád, když si sednu sám. Když je to zápas na pobavení, zajdu za kamarády na golf a koukáme tam. Pokud se nám podaří s prezidentem do konce června uzavřít přestupy a nachystat tým na novou sezonu, pojedeme do Brazílie.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.