Zájem Čechů o dění na Ukrajině pomalu klesá, a to i přes to, že většina tamní situaci vnímá jako potenciální bezpečnostní riziko. Ukázal to průzkum Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM).

Ještě v květnu se o konflikt na Ukrajině zajímalo 55 procent Čechů dotázaných v průzkumu  Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM). V červnu už jejich počet klesl na 47 procent, a to i přes to, že většina tamní situaci vnímá jako potenciální bezpečnostní riziko.

Velká část Čechů, konkrétně 41 procent, ani neví, jestli by Ukrajina měla zůstat celistvá, nebo se rozdělit. Častěji ale podporují zachování jednoty země, a to v 38 procentech odpovědí.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.