Z areálu pražského Výstaviště po 14 letech odejde společnost Incheba. Firma, kde je asistentem ředitele vlivný sociální demokrat Václav Kočka, jehož rodina podle tajné služby BIS spolupracovala s ruskou mafií.

Atraktivní 34hektarový prostor bude od příštího roku spravovat metropole. Éra vlády politických byznysmenů z Holešovic nad Výstavištěm tak končí a budoucnost areálu nyní tvoří mladí architekti z Institutu plánování a rozvoje (IPR) hlavního města Prahy.

„Hlavní problémy zde vidíme tři – areál je izolovaný, je v havarijním stavu, protože Incheba do něj nic neinvestovala, a zároveň jde o historické dědictví,“ popisuje Martin Stára, jeden ze spoluautorů studie o budoucím využití Výstaviště.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.