Šéf Ředitelství silnic a dálnic Jan Kubiš ve funkci končí. V úterý donese svůj rezignační dopis ministru dopravy a Antonín Prachař jeho rezignaci přijme. Uvolněné místo minimálně načas obsadí dosavadní ředitelka Kubišovy kanceláře Soňa Křítková. Ta na ŘSD přišla z Agrofertu.

Ministr Prachař vysvětlil, že Kubiš mu svou rezignaci nabídl sám. Šéf ŘSD byl přitom do funkce jmenován teprve 31. března letošního roku.

„Měli jsme včera pravidelnou poradu, kde jsme konstatovali, že všechny požadované cíle byly za druhý kvartál splněny. Bavili jsme se o cílech, kterých chceme dosáhnout do konce roku. Pan ředitel řekl, že jde o cíle více než ambiciózní a že by měl zvážit rezignaci. Docela mě tím překvapil,“ řekl pro IHNED.cz ministr Prachař.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.